Przejdź do treści głównej

Wakacyjna motywacja z Fundacją Twoja Inicjatywa!


2016-07-20 09:40

Masz dość pracy w korporacji i planujesz własny biznes? A może prowadzisz firmę i chciałbyś poznać możliwości rozwoju. Planujesz wzmocnić swoją aktywność zawodową? Nie może Cię zabraknąć na warsztatach z cyklu „BIZNES po GODZINACH”, którego organizatorem jest Fundacja Twoja Inicjatywa!. Spotkanie poświęcone m.in. „Sile wizerunku w biznesie” odbędzie się 28 lipca o godz. 17.00 w Hotelu Angelo By Vienna House przy ulicy Sokolskiej 24 w Katowicach. Warsztaty z tego cyklu odbyły się już w Radomiu , Gdańsku i we Wrocławiu. Informacje o kolejnych miastach i terminach będą dostępne na stronie Fundacji: www.twoja-inicjatywa.pl

„Zauważyliśmy, że wśród uczestników naszych spotkań przeważają osoby, które dopiero planują założyć własną działalność gospodarczą lub niedawno ją otworzyły. Takie osoby potrzebują wsparcia merytorycznego i motywacji od doświadczonych właścicieli firm. To wszystko udaje nam się połączyć w warsztatach BIZNES po GODZINACH. Zaproszeni prelegenci to eksperci z ogromną wiedzą i doświadczeniem. To często osoby, które zmagały się z podobnymi problemami, co uczestnicy spotkań. Podczas warsztatów staramy się pokazać przyszłym przedsiębiorcom, że założenie działalności gospodarczej i poprowadzenie jej nie jest takie trudne, jak się wydaje” – powiedziała Anna Flaga, Prezes Zarządu Twojej Inicjatywy!, Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości.


Warsztaty w Katowicach, odbędą się 28 lipca 2016. W programie m. in.:

1. Formy opodatkowania i zasady rozliczania kosztów w działalności gospodarczej.

2. „Pierwsze wrażenie robi się tylko raz” - czyli dress code w biznesie.

3. „Zarządzanie talentami” - czyli skuteczne budowanie zespołu oraz rozwój naturalnych kompetencji biznesowych.

4. Dofinansowania projektów MŚP ze środków UE - dotacje unijne szansą na zmianę.

Partnerami wydarzenia są Tax Care SA oraz firma PAWO, która specjalnie na tę okazję przygotowała upominki dla uczestników.
Osoby zainteresowane wsparciem, poradą w zakresie księgowości, podatków czy finansowania własnego biznesu będą mogły skorzystać z obecności wolontariuszy Fundacji, reprezentujących partnera Fundacji, firmę Tax Care SA.

Aby zgłosić swoje uczestnictwo w konferencji wystarczy kliknąć poniższy link i dokonać rejestracji za pośrednictwem formularza na stronie: http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/katowice-biznes-godzinach/
Udział w warsztatach jest bezpłatny w związku z tym liczba miejsc jest ograniczona


Więcej na stronie www.twoja-inicjatywa.pl oraz Facebooku:www.facebook.com/twojainicjatywa

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś