Przejdź do treści głównej

Więcej czasu na zakup usług proinnowacyjnych. Wydłużamy termin naboru.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2019-12-20 09:18

O tym, że innowacje napędzają rozwój nie trzeba nikogo przekonywać, jednak z pewnością wiele firm waha się,  bądź nie wie, jak zaplanować inwestycje czy zbadać zapotrzebowanie na dany produkt bądź usługę. Fundusze na dofinansowanie nowych technologii są bardzo popularne wśród rodzimych przedsiębiorców – sięgają po nie po opracowaniu nowych procesów usprawniających produkcję, przeprowadzeniu badań, których efekty są  gotowe do wdrożenia. Świadome inwestycje przyczyniają się do wzrostu konkurencyjności, dlatego też pomagamy w ramach nowego konkursu odnaleźć kolejne ścieżki rozwoju.

Od 30 listopada można skorzystać z nowej formy wsparcia – trzeciego typu projektu, który w Działaniu 1.2 Badania, rozwój i innowacje w MŚP wprowadziło Śląskie Centrum Przedsiębiorczości. Kwota ponad 26 mln złotych zostanie przekazana na dofinansowanie wydatków związanych np.  z oceną potrzeb technologicznych, przeprowadzeniem ekspertyz, badań dotyczących zapotrzebowania na dane usługi czy produkty. Maksymalny poziom dofinansowania sięga 85 %.Jeśli Twoja firma potrzebuje nowych technologii, ale nie wiesz od czego zacząć? Zakup usług proinnowacyjnych przez MŚP to konkurs właśnie dla Ciebie!

Uwaga! Konkurs zakończy się 30 stycznia 2020 r. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj https://scp-slask.pl/lsi/nabor/485

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś