Przejdź do treści głównej

Wsparcie dla przedsiębiorców


2020-05-10 22:22

Inwestycje w MŚP – zasady naboru.

Konkurs w ramach działania 3.2, który został włączony w Śląski Pakiet dla Gospodarki ( III Filar) to szansa dla przedsiębiorców, działających w województwie śląskim, na realizację planów inwestycyjnych, poprawiających ich konkurencyjność oraz umożliwiających utrzymanie zatrudnienia. Na dodatkowe punkty mogą liczyć firmy reprezentujące branże: turystyka, gastronomia, hotelarstwo, przemysł czasu wolnego, których obroty znacznie spadły z powodu pandemii Covid-19.

Od czego zacząć?

Poniżej przedstawiamy materiały w formie prezentacji, które w zwięzły sposób opisują zasady konkursu, możliwości dofinansowania,  kwalifikowalność wydatków, rozliczanie poniesionych kosztów oraz obowiązki beneficjenta – zasady kontroli. Zapoznanie z tymi informacjami pozwoli na wstępną weryfikację planów inwestycyjnych, oszacowanie wydatków i kosztów, które w następnym kroku można będzie wpisać do wniosku o dofinansowanie.

http://www.scp-slask.pl/czytaj/spotkanie_informacyjne_online_za_nami

Zanim skorzystają Państwo z usług Punktu Kontaktowego prosimy o sprawdzenie, czy podobne pytanie nie zostało już zadane. Być może Państwa wątpliwości zostały już wyjaśnione w naszych materiałach.

 

Składanie wniosku o dofinansowanie

Jeśli do tej pory nie korzystali Państwo z dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, polecamy obejrzenie filmu „Instrukcja wypełniania wniosku o dofinansowanie”, gdzie krok po kroku wyjaśniamy, od czego zacząć i jak wypełnić pola w systemie LSI. Przy wypełnianiu wniosku online warto mieć również pod ręką instrukcję, która stanowi załącznik do dokumentacji konkursowej.

Link do filmu

http://www.scp-slask.pl/czytaj/film_instruktazowy_dotyczacy_wypelniania_wniosku_o_dofinansowanie_w_nowym_konkursie_inwestycje_w_msp

Niezbędne dokumenty

Pełna dokumentacja, instrukcje w formie PDF oraz załączniki dostępne są tutaj https://scp-slask.pl/lsi/nabor/527

UWAGA!
Informujemy, że wszelkie niezbędne informacje i dokumenty dostępne są na stronie internetowej Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości. Przestrzegamy Państwa przed niedozwolonymi praktykami, zmierzającymi do wyłudzenia opłat za materiały wymagane do otrzymania dotacji unijnej. Materiały informacyjne przygotowane przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości są bezpłatne.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś