FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Spotkajmy się online


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-11-12 10:59

Wiele wydarzeń, już od kilku edycji, odbywało się w wirtualnym świecie, by ułatwić uczestnictwo osobom zainteresowanym z różnych regionów. Obecnie jest to konieczność ze względów na obostrzenia, jakie wprowadza zagrożenie pandemią. Planowane w ramach konferencji ŚCP warsztaty także zostaną przeprowadzone za pośrednictwem platform internetowych. Do uczestnictwa zapraszamy szczególnie przedsiębiorstwa, które po raz pierwszy realizują projekt przy wsparciu funduszy unijnych. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy cykl spotkań, dotyczący etapów prowadzenia projektów: od momentu podpisania umowy, poprzez zakup niezbędnych maszyn, urządzeń oraz usług, składanie wniosku o płatność i rozliczenie, aż po procedury kontroli.

Tegoroczna edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, organizowana w momencie wysokiego zagrożenia, poświęcona jest w szczególności tematowi funkcjonowania zawodowego w nowych warunkach. Pandemia i lockdown, pokazały jak wiele firm dotykał brak odpowiednich systemów, wspomagających zarówno procesy produkcyjne, jak i sprawną obsługę firmy czy zdalne wykonywanie obowiązków przez pracowników. O gotowości cyfrowej, wymaganiach i możliwościach, jakie dają nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne będą mówić podczas jednego z warsztatów zaproszeni specjaliści z Klastra Internetu Rzeczy Sinotaic. Dla części innowacyjnych firm bezpieczeństwo cyfrowe, działalność w sieci to norma, jednak dla wielu - zupełna nowość, dlatego zagadnienia zostaną przybliżone i omówione w przystępny sposób podczas warsztatów Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

W naszym regionie odbędzie się również szereg spotkań mentorskich, dotyczących rozwoju osobistego, prowadzenia działalności w Internecie, korzystania z nowości technologicznych, wspierających sprzedaż czy efektywne prowadzenie biznesu. Korzystając z wyszukiwarki, dostępnej na stronie https://tydzienprzedsiebiorczosci.plmożemy uczestniczyć w bezpłatnych webinariach nie tylko z naszego województwa. Łącząc się z dowolnego miejsca, mamy dostęp do wiedzy bez ograniczeń.


Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych przez ŚCP podczas Światowego Tygodnia  Przedsiębiorczości


Poniedziałek 16 listopada, godz. 9.00

Warsztaty — podpisywanie umów i realizacja projektu w konkursie 3.2 (dla firm wybranych do dofinansowania w 3 rundzie naboru Inwestycje w MŚP)


Wtorek 17 listopada, godz. 10.00

Webinarium przygotowane przy współpracy z Klastrem Internetu Rzeczy SINOTAIC oraz jego partnerami


Środa 18 listopada, godz. 9.00

Warsztaty — realizacja projektów i dopuszczalne zmiany w nich oraz dokonywanie zamówień i rozliczanie projektów


Czwartek 19 listopada, godz. 9.00

Webinarium przygotowane przy współpracy z  Klastrem Internetu Rzeczy SINOTAIC oraz jego partnerami.


Piątek 20 listopada, godz. 9.00

Warsztaty — podpisywanie umów i realizacja projektu w konkursie 3.2 (dla firm wybranych do dofinansowania w 3 rundzie konkursu 3.2)

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś