FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Spotkajmy się znowu!


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-09-30 12:54

Od 16 do 22 listopada zapraszamy do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości.

Każdego roku w listopadzie, od 13 lat,  organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwoju ekonomicznym oferują bezpłatne szkolenia, warsztaty, inicjują debaty i kampanie promocyjne. Ich tematyka dotyczy m.in. zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów oraz własnej marki, powstawania start-upów, powrotu na rynek pracy czy negocjacji. Ten międzynarodowy projekt, promujący aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw, powstał w 2008 r. Obecnie obejmuje zasięgiem już 170 państw – Polska jest jednym z bardziej aktywnych. Podczas ubiegłorocznej edycji w naszym kraju odbyło się ponad 1,5 tys. wydarzeń, w których wzięło udział 120 tys. uczestników.

 

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, jak zwykle, włączy się aktywnie w przygotowanie ŚTP. Planujemy konferencję, a także warsztaty, które ułatwią sprawne zarządzanie własnym biznesem oraz realizację projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Jednak nie tylko instytucje mogą prowadzić takie działania. Zachęcamy wszystkich właścicieli firm do stworzenia własnej oferty. To może być debata, wykład, szkolenie, happening, wystawa lub inna forma związana z zagadnieniami szeroko pojętego biznesu oraz rynkiem pracy. Wystarczy zarejestrować się na stronie ŚTP i dodać bezpłatne lub płatne wydarzenie, a potem pomóc innym poszerzać wiedzę i kompetencje.

 

Odwiedź serwis https://tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Informacje o konferencji organizowanej przez ŚCP pojawią się wkrótce na stronie oraz profilu Facebook Fundusze dla Biznesu.

 Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym regionie jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, który wspiera i łączy partnerów. Masz pomysł —napisz lub zadzwoń:

Joanna Tworuszka
joanna.tworuszka@slaskie.pl
tel.: 32 77 40 150

Marcin Pogodziński
marcin.pogodzinski@slaskie.pl
tel.: 32 77 40 150

Robert Orpych
robert.orpych@slaskie.pl
tel.:32 77 40 159

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś