FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości — Elastyczność bez granic


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-11-14 07:49

Już 14 listopada rusza 15. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości — największego wydarzenia w Polsce promującego świadomy rozwój i aktywną postawę w każdej sferze życia. W tym roku hasłem przewodnim jest Elastyczność bez granic.

Podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbędzie się ponad tysiąc wydarzeń na terenie całego kraju, zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach. Będą to warsztaty z zakresu umiejętności miękkich, szkolenia z różnych aspektów przedsiębiorczości czy inspirujące spotkania z ludźmi sukcesu.

— To ogólnopolskie święto przedsiębiorczości - mówi Karolina Tądel, Prezeska Fundacji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest elastyczność w biznesie. Organizatorzy przy tej okazji chcą zastanowić się, jak przedsiębiorstwa i organizacje mogą lepiej reagować na zmieniające się dynamicznie warunki gospodarcze, społeczne czy polityczne.

— Temat ma odzwierciedlenie w tym, co aktualnie dzieje się w biznesie. Pandemia, a potem wojna w Ukrainie pokazała, że nieustannie towarzyszy nam niepewność. Pytanie, jak na kolejne niespodziewane sytuacje powinny przygotować się zarówno firmy, jak i konsumenci — dodaje Karolina Tądel.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2021 roku w ŚTP włączyło się ponad 1100 partnerów, zorganizowano w sumie 784 wydarzeń, w których wzięło udział ponad 50 000 uczestników.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaprasza na warsztaty, które pomogą w realizacji projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Zakres tematyczny obejmie:

  • kwestie związane z LSI — składanie harmonogramu płatności, uzupełnianie modułów zamówień, wypełnianie wniosków o płatność,
  • porady dotyczące rozliczania projektów — wprowadzanie zmian do projektów, przeprowadzanie zamówień publicznych,
  • rady dotyczące szerokiego rozpowszechniania i komercjalizacji wyników prac B+R, informowania o projekcie i promowania go, trwałości projektów oraz przygotowania się do kontroli.

14 listopada zapraszamy na warsztaty on-line

16 listopada odbędą się warsztaty stacjonarne

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis




Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś