FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Formaty plików do pobrania


Warunki techniczne

Narzędzia do przeglądania dokumentów

Do poprawnego wyświetlenia zawartości strony może być konieczne zainstalowanie odpowiednich rozszerzeń obsługujących wykorzystane formaty danych i protokoły transmisji.

Zastosowane na stronie formaty danych to:

Serwis przygotowany został tak, aby był wyświetlany poprawnie w większości dostępnych przeglądarek internetowych oraz systemach operacyjnych.
Jego działanie zostało sprawdzone w systemach operacyjnych Windows, Mac OS i Linux oraz w najnowszych wersjach przeglądarek: Mozilla/Firefox, Opera, Netscape Navigator, Internet Explorer, Google Chrome.

Strona przystosowana jest do wyświetlania w minimalnej rozdzielczości 1024x800 px. Zalecana rozdzielczość to 1280x1024 px.

Dokładamy wszelkich starań, aby do przeglądania naszego serwisu nie było konieczne ponoszenie przez użytkownika dodatkowych kosztów związanych, m.in. z koniecznością instalacji oprogramowania komercyjnego.

Narzędzia do przeglądania dokumentów są dostępne do pobrania na stronach:

Informacje zawarte w serwisie odpowiadają stanowi prawnemu i faktycznemu na dzień publikacji, który został oznaczony w opisie określonej zawartości - chyba, że zaznaczono inaczej.

Materiały zamieszczone na stronie rpo.slaskie.pl oraz scp-slask.pl można wykorzystywać w publikacjach wyłącznie z podaniem źródła ich pochodzenia.

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś