FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-05-10 10:23

Uniwersytet Śląski w Katowicach jako lider konsorcjum Regionalnego Specjalistycznego Obserwatorium Nanotechnologii i Nanomateriałów zaprasza do udziału w  Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej.

Celem przedsięwzięcia jest inicjowanie współpracy jednostek badawczo-naukowych z przedsiębiorcami w dziedzinie nanotechnologii i nanomateriałów oraz popularyzacja wiedzy na temat implementacji nanotechnologii w branży budowlano-architektonicznej. Prezentowane treści będą miały charakter praktyczny, nacisk zostanie położony na komercyjne wykorzystanie nanotechnologii. 

Forum Biznes–Nauka. NANO-inspiracje w branży budowlano-architektonicznej

Termin spotkania: 25 maj 2022 r. godz. 8:40 – 14:30

Miejsce: Chorzów, ul. 75 Pułku Piechoty 1A. Śląskie Międzyuczelniane Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, aula P/0/05

Rejestracja na spotkanie trwa do piątku 20.05.2022 r. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o rejestrację za pomocą formularza elektronicznego: https://formularze.us.edu.pl/fbn  

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu "Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania w województwie śląskim (SO RIS w PPO II)" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 w ramach Osi Priorytetowej I Nowoczesna gospodarka | Działanie 1.4. Wsparcie ekosystemu innowacji | Poddziałanie 1.4.1. Zarządzanie i wdrażanie regionalnego ekosystemu innowacji.

Więcej informacji: www.us.edu.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś