FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Materiały ze spotkania informacyjnego. Poznaj zasady planowanego naboru "Inwestycje w MŚP"


2020-04-16 14:49

80 uczestników wzięło udział w webinarium zorganizowanym przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, podczas którego zostały zaprezentowane zasady naboru „Inwestycje w MŚP”, realizowanego w ramach Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Zgodnie z zapowiedziami udostępniamy materiały z dzisiejszego webinarium, które pozwolą zapoznać się z zasadami konkursu i lepiej przygotować do złożenia wniosku.

Tradycyjne spotkania informacyjne w subregionach z uwagi na bezpieczeństwo zostały przeniesione do sieci, dzięki czemu przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem dofinansowania mogli dowiedzieć się, jakie są kryteria wyboru wniosków, na co można przeznaczyć dotację i w jaki sposób zrealizować projekt. Przedsiębiorstwa dotknięte skutkami pandemii będą mogły liczyć na bezzwrotne wsparcie dotyczące inwestycji, utrzymania miejsc pracy zagrożonych likwidacją w wyniku zagrożenia zdrowia publicznego oraz utrzymania ich konkurencyjności. Zakres pomocy rozszerzony zostaje na firmy z sektorów, które w ostatnim czasie najbardziej ucierpiały w wyniku utraty klientów – turystyka, gastronomia czy przemysł czasu wolnego.

ŚCP planuje zorganizowanie kolejnego webinarium, poświęconego konkursowi „Inwestycje w MŚP” – szczegóły pojawią się już wkrótce na naszej stronie internetowej.

 

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś